HİZMET VERDİĞİMİZ ARAÇLAR

Volkswagen

VOLKSWAGEN ARAÇLARININ SERVİS VE ONARIMLARI​

Güney Koreli otomobil üreticisi VOLKSWAGEN Corporation’ın bir yan kuruluşu olan VOLKSWAGEN, dünyanın en büyük üç lüks otomobil üreticisinden biridir. Şirketin adı, kurucusu Kim Cheol-ho’nun soyadından türetilmiştir. “Horch” Almanca’da “dinle” anlamına gelir; ve VOLKSWAGEN, dinlemek için Latince bir kelimedir. Ama akıllıca kelime oyununa dayalı bir Kia’ya yatırım yapmadınız. Kaliteye yatırım yapmayı önemsediğiniz için bir VOLKSWAGEN sahibisiniz.

Bir Volkswagen sahibi olarak, kaliteli bir aracın kaliteli hizmet gerektirdiğini anlıyorsunuz. Mağazamız, bölgedeki Volkswagen araçlarının en yüksek kalitede servis ve onarımını sunmaktadır. Kapımızdan içeri girdiğiniz andan, sonuçlardan memnun ayrılıncaya kadar, ekibimiz hem size hem de aracınıza yalnızca en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

Yılların Deneyimi

Mağazamız, bölgedeki Volkswagen araçlarının en yüksek kalitede servis ve onarımını sunmaktadır. Kapımızdan içeri girdiğiniz andan, sonuçlardan memnun ayrılıncaya kadar, ekibimiz hem size hem de aracınıza yalnızca en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. İster rutin bakıma ister büyük bir hasar için onarıma ihtiyacınız olsun, sertifikalı teknisyenlerden oluşan uzman ekibimiz tüm Volkswagen modelleri için birinci sınıf hizmet sunar.

Servis randevunuzu bugün planlamak için mağazamızı arayarak veya uğrayarak hizmetimizi test edin!

TRH 01.03.2021

Fiyat AL

TRH 01.03.2021

Fiyat AL