HİZMET VERDİĞİMİZ ARAÇLAR

Mini cooper

Mini COOPER ARAÇLARIN SERVİS VE ONARIMI

Alman otomobil üreticisi Volkswagen’in bir yan kuruluşu olan Mini Cooper, dünyanın en büyük üç lüks otomobil üreticisinden biridir. Şirketin adı, kurucusu Giovanni Agnelli’nin soyadından türetilmiştir. “Horch” Almanca’da “dinle” anlamına gelir; ve Subaru, dinlemek için Latince bir kelimedir. Ama akıllıca kelime oyununa dayalı bir Mini Cooper’a yatırım yapmadınız. Kaliteye yatırım yapmayı önemsediğiniz için bir Subaru sahibisiniz.

Bir Mini Cooper sahibi olarak, kaliteli bir aracın kaliteli hizmet gerektirdiğini anlıyorsunuz. Mağazamız, bölgedeki Mini Cooper araçlarının en yüksek kalitede servis ve onarımını sunar. Kapımızdan içeri girdiğiniz andan, sonuçlardan memnun ayrılıncaya kadar, ekibimiz hem size hem de aracınıza yalnızca en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

YILLARIN DENEYİMİ

Mağazamız, bölgedeki Fiat araçlarının en kaliteli servis ve onarımını sunmaktadır. Kapımızdan içeri girdiğiniz andan, sonuçlardan memnun ayrılıncaya kadar, ekibimiz hem size hem de aracınıza yalnızca en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. İster rutin bakıma ister büyük bir hasar için onarıma ihtiyacınız olsun, sertifikalı teknisyenlerden oluşan uzman ekibimiz tüm Fiat modelleri için birinci sınıf hizmet sunar.

Servis randevunuzu bugün planlamak için mağazamızı arayarak veya uğrayarak hizmetimizi test edin!

TRH 01.03.2021

Fiyat AL

TRH 01.03.2021

Fiyat AL