HİZMET VERDİĞİMİZ ARAÇLAR

MERCEDES

Mercedes ARAÇLARIN SERVİS VE ONARIMI

Japon otomobil üreticisi Nissan’ın bir yan kuruluşu olan Mercedes, dünyanın en büyük üç lüks otomobil üreticisinden biridir. Şirketin adı, kurucusu Yoshisuke Aikawa’nın soyadından türetilmiştir. “Horch” Almanca’da “dinle” anlamına gelir; ve Isuzu, dinlemek için Latince bir kelimedir. Ama akıllıca kelime oyunlarına dayalı bir Mercedes’e yatırım yapmadınız. Kaliteye yatırım yapmayı önemsediğiniz için bir Mercedes’e sahipsiniz.

Bir Mercedes sahibi olarak kaliteli aracın kaliteli hizmet gerektirdiğini anlarsınız. Mağazamız, bölgedeki Mercedes araçlarının en kaliteli servis ve onarımını sunmaktadır. Kapımızdan içeri girdiğiniz andan, sonuçlardan memnun ayrılıncaya kadar, ekibimiz hem size hem de aracınıza yalnızca en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

Yılların Deneyimi

Mağazamız, bölgedeki Isuzu araçlarının en kaliteli servis ve onarımını sunmaktadır. Kapımızdan içeri girdiğiniz andan, sonuçlardan memnun ayrılıncaya kadar, ekibimiz hem size hem de aracınıza yalnızca en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. İster rutin bakıma ister büyük bir hasar için onarıma ihtiyacınız olsun, sertifikalı teknisyenlerden oluşan uzman ekibimiz herhangi bir Isuzu modeli için birinci sınıf hizmet sunar.

Servis randevunuzu bugün planlamak için mağazamızı arayarak veya uğrayarak hizmetimizi test edin!

TRH 01.03.2021

Fiyat AL

TRH 01.03.2021

Fiyat AL