HİZMET VERDİĞİMİZ ARAÇLAR

Lexus

Lexus Araçların Servis ve Onarımı

Japon otomobil üreticisi Toyota’nın bir yan kuruluşu olan Lexus, dünyanın en büyük üç lüks otomobil üreticisinden biridir. Şirketin adı, kurucusu Eiji Toyoda’nın soyadından türetilmiştir. “Horch” Almanca’da “dinle” anlamına gelir; ve Lexus, dinlemek için Latince bir kelimedir. Ama zekice kelime oyununa dayalı bir Lexus’a yatırım yapmadınız. Kaliteye yatırım yapmayı önemsediğiniz için bir Lexus’a sahipsiniz.

Bir Lexus sahibi olarak, kaliteli bir aracın kaliteli hizmet gerektirdiğini anlıyorsunuz. Mağazamız, bölgedeki Lexus araçlarının en yüksek kalitede servis ve onarımını sunmaktadır. Kapımızdan içeri girdiğiniz andan, sonuçlardan memnun ayrılıncaya kadar, ekibimiz hem size hem de aracınıza yalnızca en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

YILLARIN DENEYİMİ

Mağazamız, bölgedeki Lexus araçlarının en yüksek kalitede servis ve onarımını sunmaktadır. Kapımızdan içeri girdiğiniz andan, sonuçlardan memnun ayrılıncaya kadar, ekibimiz hem size hem de aracınıza yalnızca en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. İster rutin bakıma ister büyük bir hasar için onarıma ihtiyacınız olsun, sertifikalı teknisyenlerden oluşan uzman ekibimiz herhangi bir Audi modeli için birinci sınıf hizmet sunar.

Servis randevunuzu bugün planlamak için mağazamızı arayarak veya uğrayarak hizmetimizi test edin!

TRH 01.03.2021

Fiyat AL

TRH 01.03.2021

Fiyat AL