LASTİK & JANT SERVİSİ​

LASTİKLER & JANTLAR

Jant Ayarı ve Lastik Montajı

Rot ayar servisi çok önemlidir çünkü lastiklerinizin ömrünü uzatabilir. En küçük hizalama sorunu bile düzensiz lastik aşınmasına neden olabilir. Tekerlekleriniz düzgün bir şekilde hizalandığında, sorunsuz bir şekilde ilerleyerek lastik aşınmasından, yakıttan ve nihayetinde… paradan tasarruf edersiniz.

Lastik satın alma işleminizle ilgili yardıma ihtiyacınız varsa, biraz bize! İhtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun yeni lastikleri aldığınızdan emin olmak için satın almadan önce lastik özelliklerini ve fiyatlarını karşılaştırmanıza yardımcı olabiliriz.

0555 181 28 03

Herhangi bir sorunuz varsa, bizi aramaktan veya ücretsiz randevu almaktan çekinmeyin.

MÜKEMMEL TAKIM

Harika tamirciler ve çekici operatörlerinden oluşan ekibimiz, 13 yılı aşkın uygulamalı deneyime sahiptir.

İNANILMAZ SONUÇLAR

Arabanızı bize her teslim ettiğinizde, harika sonuçlardan başka bir şey alamayacağınızı bilirsiniz.

MÜŞTERİLERİMİZE ÖZEL FİYAT

Araç sorunlarında bizlere güvenen ve bizlere araçlarını emanet eden müşterilerimize her zaman uygun fiyatlar uygulanmaktadır.

Lastik
Denkleme

Lastik Balans, aracınızın temel güvenliğini artırmak ve lastiklerinizin ömrünü uzatmak için önemlidir. Oto tamirhanemizdeki sertifikalı teknisyenler, tüm lastik balans ve lastik servisi ihtiyaçlarınız için yardıma hazırdır.

Lastik dengeleme, aracınızın lastiklerini her değiştirdiğinizde gerçekleşir. Lastikler yol sorunlarına ve sürüş alışkanlıklarına bağlı olarak aşındığından, ilk 1.000-2.000 mil kullanımdan sonra düzensiz aşınma görülebilir. Lastik balansını her 4.000-6.000 milde bir kontrol etmeniz önemlidir. Sertifikalı teknisyenlerimiz, lastiklerinizin kilometre ve aşınmaya göre dengelenmesi ve döndürülmesi gerekip gerekmediğini belirlemede yardımcı olabilir.

LASTİK ROTASYONU & MUAYENE​

Aracınızın ağırlığı dört köşeye eşit olarak dağılmamıştır. 4 lastiği de olduğu gibi bırakırsanız, bazı lastikler sonunda diğerlerinden daha hızlı aşınır. Lastik rotasyonunun, lastiklerinizin daha uzun süre dayanmasını sağlamanın önemli bir parçası olduğunu biliyoruz. Lastik rotasyon işlemi, lastiklerinizi önden arkaya, aracınızın bir tarafından diğer tarafına veya her ikisinin bir kombinasyonuna taşımaktan oluşur.

Lastiklerin taş, çivi veya lastiğe girmiş olabilecek diğer keskin nesneler gibi hasarlara karşı düzenli olarak kontrol edilmesi gerekir. Ayrıca yoldaki tehlikelerle temasın sonucu olabilecek çıkıntılar, yırtıklar veya kesikler açısından da kontrol edilmeleri gerekir. Lastiklerinizin durumu hakkında şüpheleriniz varsa, en iyisi lastiklerinizi teknisyenlerimize kontrol ettirmektir. Oto tamir atölyemiz, birinci sınıf lastik muayene hizmetleri vermesiyle tanınır.

EN İYİ OTO SERVİSİ

EN İYİ ARAÇ HİZMETLERİNDEN BİRİ OLARAK DEĞERLENDİRİLDİ...

Müşteri deneyimlerine göre %90 oranında olumlu dönüşler