HİZMET VERDİĞİMİZ ARAÇLAR

Infiniti

Infiniti Araçlarının Servis ve Onarımı

Japon otomobil üreticisi Nissan’ın bir yan kuruluşu olan Infiniti, dünyanın en büyük üç lüks otomobil üreticisinden biridir. Şirketin adı, kurucusu Bill Bruce’un soyadından türetilmiştir. “Horch” Almanca’da “dinle” anlamına gelir; ve Infiniti, dinlemek için Latince bir kelimedir. Ama zekice kelime oyununa dayalı bir Infiniti’ye yatırım yapmadın. Kaliteye yatırım yapmayı önemsediğiniz için bir Infiniti sahibisiniz.

Bir Infiniti sahibi olarak, kaliteli bir aracın kaliteli hizmet gerektirdiğini anlıyorsunuz. Mağazamız, bölgedeki Infiniti araçlarının en yüksek kalitede servis ve onarımını sunmaktadır. Kapımızdan içeri girdiğiniz andan, sonuçlardan memnun ayrılıncaya kadar, ekibimiz hem size hem de aracınıza yalnızca en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

Yılların Deneyimi

Mağazamız, bölgedeki Infiniti araçlarının en yüksek kalitede servis ve onarımını sunmaktadır. Kapımızdan içeri girdiğiniz andan, sonuçlardan memnun ayrılıncaya kadar, ekibimiz hem size hem de aracınıza yalnızca en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. İster rutin bakıma ister büyük bir hasar için onarıma ihtiyacınız olsun, sertifikalı teknisyenlerden oluşan uzman ekibimiz herhangi bir Infiniti modeli için birinci sınıf hizmet sunar.

Servis randevunuzu bugün planlamak için mağazamızı arayarak veya uğrayarak hizmetimizi test edin!

TRH 01.03.2021

Fiyat AL

TRH 01.03.2021

Fiyat AL