HİZMET VERDİĞİMİZ ARAÇLAR

Hummer

HUMMER ARAÇLARININ SERVİS VE ONARIMI

Alman otomobil üreticisi Volkswagen’in bir yan kuruluşu olan Hummer, dünyanın en büyük üç lüks otomobil üreticisinden biridir. Şirketin adı, kurucusu AM General’in soyadından türetilmiştir. “Horch” Almanca’da “dinle” anlamına gelir; ve Hummer, dinlemek için Latince bir kelimedir. Ama zekice kelime oyununa dayalı bir Hummer’a yatırım yapmadın. Kaliteye yatırım yapmayı önemsediğiniz için bir Hummer’a sahipsiniz.

Bir Hummer sahibi olarak, kaliteli bir aracın kaliteli hizmet gerektirdiğini anlıyorsunuz. Mağazamız, bölgedeki Hummer araçlarının en yüksek kalitede servis ve onarımını sunmaktadır. Kapımızdan içeri girdiğiniz andan, sonuçlardan memnun ayrılıncaya kadar, ekibimiz hem size hem de aracınıza yalnızca en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

YILLARIN DENEYİMİ

Mağazamız, bölgedeki Hummer araçlarının en yüksek kalitede servis ve onarımını sunmaktadır. Kapımızdan içeri girdiğiniz andan, sonuçlardan memnun ayrılıncaya kadar, ekibimiz hem size hem de aracınıza yalnızca en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. İster rutin bakıma ister büyük bir hasar için onarıma ihtiyacınız olsun, sertifikalı teknisyenlerden oluşan uzman ekibimiz tüm Hummer modelleri için birinci sınıf hizmet sunar.

Servis randevunuzu bugün planlamak için mağazamızı arayarak veya uğrayarak hizmetimizi test edin!

TRH 01.03.2021

FİYAT AL

TRH 01.03.2021

FİYAT AL