Fren Bakım Servisleri

FREN BAKIMI

Fren tamirinin önemi

Güvenli bir sürüş deneyimi, araç sahiplerinin ve yol kullanıcılarının en önemli önceliğidir. Araçların düzgün bir şekilde çalışması ve tüm sistemlerinin hatasız işlemesi, trafikteki güvenlik ve verimlilik açısından kritik öneme sahiptir. Bu bağlamda, araç fren sistemi, sürücünün aracı kontrol etmesi ve durması için hayati bir bileşendir. Frenlerin düzenli bakımı, araçların performansını ve güvenilirliğini sağlamak için atılması gereken önemli bir adımdır.

Yetenekli teknisyenlerimiz, kaliperler, balatalar ve pabuçlar, donanım ve rotorlar dahil olmak üzere aracınızın fren sisteminin tüm ana bileşenlerini inceleyecek ve size ne tür servislerin yapılması gerektiğini söyleyecektir. Ek olarak, yapılması gereken tüm onarımlar ve servisler için her zaman yazılı bir tahmini müşterimize sunarız. Okuyup onayladıktan sonra aracınızda her türlü işlemi yapmaya başlayacağız. 

 

0555 181 28 03

Herhangi bir sorunuz varsa, bizi aramaktan veya ücretsiz randevu almaktan çekinmeyin.

MÜKEMMEL TAKIM

Harika tamirciler ve çekici operatörlerinden oluşan ekibimiz, 13 yılı aşkın uygulamalı deneyime sahiptir.

İNANILMAZ SONUÇLAR

Arabanızı bize her teslim ettiğinizde, harika sonuçlardan başka bir şey alamayacağınızı bilirsiniz.

MÜŞTERİLERİMİZE ÖZEL FİYAT

Araç sorunlarında bizlere güvenen ve bizlere araçlarını emanet eden müşterilerimize her zaman uygun fiyatlar uygulanmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Fren sistemi, aracın hareketini durdurmak veya yavaşlatmak için kullanılan mekanizmadır. Modern araçlarda genellikle hidrolik fren sistemleri kullanılır. Fren sistemi temel olarak aşağıdaki bileşenlerden oluşur:

  • Fren Pedalı: Sürücünün frene basarak frenleme işlemini başlatan pedal.
  • Ana Fren Silindiri: Fren pedalındaki basıncı hidrolik basınca dönüştürerek tekerlek silindirlerine veya kaliperlere aktarır.
  • Fren Hidrolik Hatları: Ana fren silindirinden tekerlek silindirlerine veya fren kaliperlerine hidrolik sıvının taşınmasını sağlayan borular.
  • Tekerlek Silindirleri veya Fren Kaliperleri: Fren hidrolik hatlarından gelen basıncı mekanik kuvvetle fren balatalarına ileten bileşenler.
  • Fren Balataları veya Fren Diskleri: Tekerlek silindirlerine veya fren kaliperlerine yerleştirilen sürtünme yüzeyleri, tekerleklerin dönmesini yavaşlatan veya durduran parçalardır.

SORUNU TEŞHİS ETME

Göran OTO’da, uzman teşhis testlerine ek olarak, ayar, fren, sis incelemeleri, yağ değişimleri, komple motor onarımı ve daha fazlasını içeren çeşitli hizmetler ve onarımlar da sunuyoruz.

Deneyimli teknisyenlerimizin becerilerine o kadar güveniyoruz ki, hizmetlerimiz için ülke çapında 1 yıl veya 12.000 mil garanti veriyoruz. Bizi arayın veya uğrayın ve bugün San Diego şehir merkezinde bizi görün.

Range rover, land rover, jaguar, bmw, mını cooper araçlarınız için Ankara’nın en iyi servisi…

EN İYİ OTO SERVİSİ

EN İYİ ARAÇ HİZMETLERİNDEN BİRİ OLARAK DEĞERLENDİRİLDİ...

Müşteri deneyimlerine göre %90 oranında olumlu dönüşler.