HİZMET VERDİĞİMİZ ARAÇLAR

Dodge

Service and Repair of Dodge Vehicles

Alman otomobil üreticisi Volkswagen’in bir yan kuruluşu olan Dodge, dünyanın en büyük üç lüks otomobil üreticisinden biridir. Şirketin adı, kurucusu John Francis Dodge’un soyadından türetilmiştir. “Horch” Almanca’da “dinle” anlamına gelir; ve Dodge, dinlemek için Latince bir kelimedir. Ama akıllıca kelime oyununa dayalı bir Dodge’a yatırım yapmadın. Kaliteye yatırım yapmayı önemsediğiniz için bir Dodge sahibisiniz.

Bir Dodge sahibi olarak, kaliteli bir aracın kaliteli hizmet gerektirdiğini anlıyorsunuz. Mağazamız, bölgedeki Dodge araçlarının en yüksek kalitede servis ve onarımını sunmaktadır. Kapımızdan içeri girdiğiniz andan, sonuçlardan memnun ayrılıncaya kadar, ekibimiz hem size hem de aracınıza yalnızca en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

YILLARIN DENEYİMİ

Mağazamız, bölgedeki Dodge araçlarının en yüksek kalitede servis ve onarımını sunmaktadır. Kapımızdan içeri girdiğiniz andan, sonuçlardan memnun ayrılıncaya kadar, ekibimiz hem size hem de aracınıza yalnızca en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. İster rutin bakıma ister büyük bir hasar için onarıma ihtiyacınız olsun, sertifikalı teknisyenlerden oluşan uzman ekibimiz herhangi bir Dodge modeli için birinci sınıf hizmet sunar.

Servis randevunuzu bugün planlamak için mağazamızı arayarak veya uğrayarak hizmetimizi test edin!

TRH 01.03.2021

Fiyat AL

TRH 01.03.2021

Fiyat AL