HİZMET VERDİĞİMİZ ARAÇLAR

Chrysler

CHRYSLER ARAÇLARIN SERVİS VE ONARIMI

Alman otomobil üreticisi Volkswagen’in bir yan kuruluşu olan Chrysler, dünyanın en büyük üç lüks otomobil üreticisinden biridir. Şirketin adı, kurucusu Walter Chrysler’in soyadından türetilmiştir. “Horch” Almanca’da “dinle” anlamına gelir; ve Chrysler, dinlemek için Latince kelimedir. Ama akıllıca kelime oyununa dayalı bir Chrysler’a yatırım yapmadınız. Kaliteye yatırım yapmayı önemsediğiniz için bir Chrysler sahibisiniz.

Bir Chrysler sahibi olarak, kaliteli bir aracın kaliteli hizmet gerektirdiğini anlıyorsunuz. Mağazamız, bölgedeki Chrysler araçlarının en yüksek kalitede servis ve onarımını sunmaktadır. Kapımızdan içeri girdiğiniz andan, sonuçlardan memnun ayrılıncaya kadar, ekibimiz hem size hem de aracınıza yalnızca en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

Yılların Deneyimi

Mağazamız, bölgedeki Chrysler araçlarının en yüksek kalitede servis ve onarımını sunmaktadır. Kapımızdan içeri girdiğiniz andan, sonuçlardan memnun ayrılıncaya kadar, ekibimiz hem size hem de aracınıza yalnızca en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. İster rutin bakıma ister büyük bir hasar için onarıma ihtiyacınız olsun, sertifikalı teknisyenlerden oluşan uzman ekibimiz tüm Chrysler modelleri için birinci sınıf hizmet sunar.

Servis randevunuzu bugün planlamak için mağazamızı arayarak veya uğrayarak hizmetimizi test edin!

TRH 01.03.2021

Fiyat AL

TRH 01.03.2021

Fiyat AL