HİZMET VERDİĞİMİZ ARAÇLAR

Chevrolet

CHEVROLET ARAÇLARININ SERVİS VE ONARIMI

Alman otomobil üreticisi Volkswagen’in bir yan kuruluşu olan Chevrolet, dünyanın en büyük üç lüks otomobil üreticisinden biridir. Şirketin adı, kurucusu Arthur Chevrolet’in soyadından türetilmiştir. “Horch” Almanca’da “dinle” anlamına gelir; ve Chevrolet dinlemek için Latince kelimedir. Ama zekice kelime oyununa dayalı bir Chevrolet’e yatırım yapmadınız. Kaliteye yatırım yapmayı önemsediğiniz için bir Chevrolet sahibisiniz.

Bir Chevrolet sahibi olarak, kaliteli bir aracın kaliteli hizmet gerektirdiğini anlıyorsunuz. Mağazamız, bölgedeki Chevrolet araçlarının en yüksek kalitede servis ve onarımını sunmaktadır. Kapımızdan içeri girdiğiniz andan, sonuçlardan memnun ayrılıncaya kadar, ekibimiz hem size hem de aracınıza yalnızca en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

YILLARIN DENEYİMİ

Mağazamız, bölgedeki Chevrolet araçlarının en yüksek kalitede servis ve onarımını sunmaktadır. Kapımızdan içeri girdiğiniz andan, sonuçlardan memnun ayrılıncaya kadar, ekibimiz hem size hem de aracınıza yalnızca en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. İster rutin bakıma ister büyük bir hasar için onarıma ihtiyacınız olsun, sertifikalı teknisyenlerden oluşan uzman ekibimiz tüm Chevrolet modelleri için birinci sınıf hizmet sunar.

Servis randevunuzu bugün planlamak için mağazamızı arayarak veya uğrayarak hizmetimizi test edin!

TRH 01.03.2021

FİYAT AL

TRH 01.03.2021

FİYAT AL