HİZMET VERDİĞİMİZ ARAÇLAR

Cadillac

CADİLLAC ARAÇLARIN SERVİS VE ONARIMI

Alman otomobil üreticisi Volkswagen’in bir yan kuruluşu olan Cadillac, dünyanın en büyük üç lüks otomobil üreticisinden biridir. Şirketin adı, kurucusu William Murphy’nin soyadından türetilmiştir. “Horch” Almanca’da “dinle” anlamına gelir; ve Cadillac, dinlemek için Latince bir kelimedir. Ama zekice kelime oyunlarına dayanan bir Cadillac’a yatırım yapmadın. Kaliteye yatırım yapmayı önemsediğiniz için bir Cadillac’a sahipsiniz.

Bir Cadillac sahibi olarak kaliteli aracın kaliteli hizmet gerektirdiğini anlıyorsunuz. Mağazamız, bölgedeki Cadillac araçlarının en yüksek kalitede servis ve onarımını sunmaktadır. Kapımızdan içeri girdiğiniz andan, sonuçlardan memnun ayrılıncaya kadar, ekibimiz hem size hem de aracınıza yalnızca en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

Yılların Deneyimi

Mağazamız, bölgedeki Cadillac araçlarının en yüksek kalitede servis ve onarımını sunmaktadır. Kapımızdan içeri girdiğiniz andan, sonuçlardan memnun ayrılıncaya kadar, ekibimiz hem size hem de aracınıza yalnızca en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. İster rutin bakıma ister büyük bir hasar için onarıma ihtiyacınız olsun, sertifikalı teknisyenlerden oluşan uzman ekibimiz her Cadillac modeli için birinci sınıf hizmet sunar.

Servis randevunuzu bugün planlamak için mağazamızı arayarak veya uğrayarak hizmetimizi test edin!

TRH 01.03.2021

Fiyat AL

TRH 01.03.2021

Fiyat AL